Novinky

6. října 2018

 

5. října 2018

 

3. října 2018

Zveřejňujeme upravené Pokyny pro účastníky Je v nich důležité upozornění:
Ubytování v Domově Mládeže je nutné v neděli do 10,00 vyklidit. Je možnost přenést si věci buď do tělocvičny, kde je samozřejmě k dispozici sprcha a WC nebo je možné věci přenést v rámci Domova mládeže do jedné buňky (dvojpokoj - č. 26), kde je možné použít rovněž sprchu a WC. Tento pokoj je nutné vyklidit do 14,00.
 

1. října 2018

Zveřejňujeme obecné Pokyny pro účastníky (nahrazeno výše). Současně na obvyklé adrese výsledků vrcholových soutěží v ROB jsou zveřejněny aktuální seznamy účastníků v etapách.
 

22. září 2018

Uzávěrka přihlášek je za námi. Zveřejňujeme předběžný seznam přihlášených účastníků a proto že nikdo nejsme neomylný, prosíme vedoucí oddílů o kontrolu správnosti. Také proto aby všichni měli představu jaká konkurence je čeká je možné prohlédnout předběžný seznam závodníků podle kategorií na sobotní osmdesátku i nedělní dvoumetr. Všechny tyto soubory jsou předběžné! Změny které mohou nastat po uzávěrce v nich nejsou zahrnuty.
 

31. srpna 2018

Dnes jsme ze školy dostali aktualizovaný jídelníček.  V propozicích  na stránkách je opravený.
 

20. srpna 2018

Dnes jsme se dozvěděli, že u účastníků ubytovaných v pokojích je nutné doplnit číslo OP (CP) a adresu bydliště. Do sekce Ke stažení byl proto doplněn formulář s těmito údaji a pokud chcete pomoct urychlit páteční prezenci mějte ho prosím připravený vyplněný aby ubytování proběhlo bez problémů.
Děkujeme